Maitsemaailm

Home/Blogi/kohv/Maitsemaailm

Maitsemaailm

Johan & Nyströmi maitsemaailm

Oleme uhked oma kõikide ainulaadsete kohvisortide üle. Tutvu meie valikuga ja leia oma lemmik. Kõik meie kohvisordid jagatakse kolme maitsekategooriasse. Maitsekategooria ja selle kirjelduse leiad kohvipaki alaservas asuvast infokastist. Maitsekirjelduste abil on kerge leida endale meelepärane kohvi või siis proovida midagi täiesti uut.

  1. MAITSEV JA MAGUS. Tüüpilised marjade ja puuviljade toonid. Röstitud, tõstes esile kohvi omapära.
  2. TÄIDLANE JA ÜMAR. Tasakaalukas ja pehme, tihti šokolaadise, karamellise ja pähklise tooniga.
  3. TUGEV JA TUME. Küpsed ja vürtsikad maitsed,

ORIGINAL & SIGNATURE

Meie kohvisordid jaotuvad kahte gruppi: Original & Signature. Original –kohvid on segud ja esindavad klassikalist kohvimaailma. Signature-kohvid omakorda on meie kohvivaliku pärlid, kohvid, mille taga on lugematuid töötunde ning aastatepikkune koostöö tootjate ja põllumeestega. Selliste kohvide üle oleme eriti uhked.

ORIGINAL-KOHVID

Original-kohvid on segud, mis sobivad kindlasti kõikidele kohvisõpradele. Maitselt esindavad need klassikalist maitse-eelistust, aga kokku saavad kõrgekvaliteetsed toorained ning röstimisaste, mis tõstab esile oma parimal moel kohvi omi aroome. Maitses on tunda palju tuttavlikku, kuid ikkagi on see kuidagi parem!

ORIGINAL BREW –kohvid tähendavad meie populaarseid presskannu- ja filterkohvisid. Röstimisaste on keskastmest tumedani. Original Brew –kohvid sobivad suurepäraselt nii koju kui kontorisse. Lihtsalt ei ole võimalik, et need ei meeldi!

ORIGINAL ESPRESSO –kohvid on meie austusavaldus itaalia espresso-kultuurile. Iseloomulikus maitses on tugevust ja tumedat magusust. Need kohvid viivad oma jooja ühe hetkega itaalia kohvikusse või reisile igavesse Rooma.

SIGNATURE –KOHVID

Signature –kohvid on meie nägemus tänapäeva erikohvidest. Nende üle oleme eriti uhked. Suurepärased, selged maitsed ning koostöö otse põllumeestega. Direct Trade’iIe ja mahetoorainele lisaks tõusevad need kohvid esile ennekõike oma maitse poolest. See kõik põhineb ametilastele oskustele ja soovidele, mis jätkuvad katkematu ahelana taime istutamisest kuni röstimiseni. Huvitavad ja ainulaadsed maitsed!

SIGNATURE ORIGIN –erikohvid tulevad erilistest piirkondadest, kus kesksel kohal on kvaliteet ja keskkonnateadlikkus. Erinevuse maitses leiad oma kohvitassist! Need kohvid tarnitakse üle kogu kohvimaailma ja röstitakse alati, tõstes esile nende päritolu ning kohvisordile tüüpilisi maitseid. Maitsete spekter on nendes kohvides lai ja see võib tähendada ühel ajal nii magushapusid punaseid marju kui ka õrna piimašokolaadisust.

Signature Origin –erikohvides on püsiv põhivalik ning lisaks väiksemaid muutuvaid kohvisorte. Need kohvid sobivad filter, Pour Over, Aeropress ja Chemex –meetoditele. Erimeetodid toovad kohvis esile selle erinevaid omadusi ja maitseid.

SIGNATURE BREW –kohvid esindavad modernseid filterkohvisid. Need erikohvisegud tuuakse valitud kohviistandustest ja nende päritolu on alati täpselt teada. Kasvatajad on pikaajalised koostööpartnerid ja nad jagavad meiega sama kirglikku suhtumist kohvisse. Kohvid röstitakse aeglaselt , et maitsed saaksid rahulikult areneda ja need tulevad suurepäraselt esile. Kohvide maitses on tunda marjasust, puuviljasust ja šokolaadisust. Need kohvid sobivad suurepäraselt presskannu- ja filterkohvideks.

SIGNATURE ESPRESSO –kohvid esindavad modernset espresso-maailma, kus espresso-kohvi ei tähenda automaatselt tugevat ja mõru kohvi. Nendes espressodes antakse ruumi kohvi enda maitsele. Tüüpilisemaid nüansse on marjade ja puuviljade maitsed ning šokolaadisus ja pähkli aroomid. Toorained on loomulikult kvaliteetsed ja kohvisordid röstitakse, tõstes esile nende omi maitseid.

By |2016-11-29T10:01:03+02:00november 29th, 2016|Blogi, kohv|0 Comments

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author:

Leave A Comment

Title

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Go to Top