massimo zanetti

Home/massimo zanetti
show blocks helper
 • Kulta Katriina filtrikohv 500g

  Kulta Katriina maitse ühtlane kvaliteet tagatakse hoolikalt valitud Brasiilia ja Keenia ning teiste Kesk- ja Lõuna-Ameerika ning Ida-Aafrika parimate kohvisortidega. Kulta Katriinat on valmistatud juba aastast 1937 ja see on Eestis populaarne kohvimark.

  Keskmine röst.

 • Kulta Katriina kohvioad 500g

  Kulta Katriina tumeda röstiga kohvioad valmistatakse samamoodi nagu tumeda röstiga filtrikohv: see on segu Brasiilia ja Keenia ning teiste Kesk- ja Lõuna-Ameerika ning Ida-Aafrika parimatest kohvisortidest, mis on tõeliselt tumedaks röstitud. See kohv on õige valik kvaliteediteadlikule gurmaanile, kes hindab tugevat maitset, tumedat rösti ja tuttavat kvaliteetset kohvimarki.
 • Saludo filtrikohv 450g

  Saludo on rikkaliku aroomi ja heleda röstiga kohv. Kohvi maitset on nüüd pehmendatud, suurendades aroomiküllasemate ja pehmemate Lõuna-Ameerika kohvisortide osakaalu.
 • Segafredo Crema Caffe 1L

  Segafredo Crema on uus toode mis baseerub UHT piima ja Segafredo Zanetti kohvil, sobib väga hästi kohvikutele ja restoranidele või hoopis kohvipoodidele suurendamaks müüki ja klientide rahulolu. Lihtsalt ava pakend ja vala sisu mahutisse, oota 40/50min ja crema segu on valmis serveerimiseks.
 • Segafredo Crema Caffe slush/granita masin

  Segafredo Crema Caffe masin on suurepärane lahendus kohvikusse, baari, restorani, kohvipoodi pakkumaks Crema Caffe külma desserti, mousse või hoopis slushi/jääjooki. Valmistamine on hästi lihtne, valage üks pakk Segafredo Crema Caffe 1L segu mahutisse ja oodake 40-50min ning kohvimaitseline crema toode on valmis serveerimiseks, kui soovite kiirendada protsessi on parem hoida pakend külmikus jahedas.
 • Segafredo Zanetti Espresso Casa kohvioad 1kg

  Segafredo Espresso Casa on tüüpiline Itaalia espressokohv, mis on röstitud parimatest araabika ja robusta kohviubadest. See Itaalias üldlevinud kohvisegu sobib suurepäraselt espresso, cappuccino ja latte valmistamiseks. Peale ubade on Casa saadaval ka Myespressomasinale mõeldud kapslites.
 • Segafredo Zanetti Espresso Casa kapslid 10x6g

  Prego, signori! Segafredo Espresso Casa on Itaalias enim kasutatud kohv sobib suurepäraselt espressoks, kui ka cappuccinoks. Röstimise aste 2. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda. Karbis 10kapslit  
 • Segafredo Hot Ciok kakao 1kg

  Vees lahustuv madala rasvasisaldusega kakaopulber Hot Ciok pakub kõrge kvaliteediga kakaojooki. Sobib valmistamiseks samuti kuuma piimaga.
 • Segafredo Zanetti Intermezzo kohvioad 1kg

  Segafredo Intermezzo on tugevalt aroomiküllane kvaliteetsete araabika ja robusta kohvisortide segu. Tänu tugevale ja täidlasele aroomile sobib Segafredo Intermezzo suurepäraselt erinevate espressojookide põhjaks. Ehe Itaalia Segafredo Intermezzo on maailma müüduim Segafredo espressokohv. Peale ubade on Intermezzo saadaval ka myespresso kapselmasinatele sobivate kapslitena.
 • Segafredo Zanetti Intermezzo kapslid 10x6g

  Segafredo Intermezzo on võimsa aroomiga kohv, millest sünnib suurepärane espresso,cappuccino ja caffé latté! Keskmise röstiga. Pakendatud kaitsvasse gaasikeskonda.

  Karbis 10kapslit
 • Segafredo Selezione Crema 1kg

  Kõigile, igas olukorras Segafredo Selezione Crema on Itaalia premium espressokohv, mis on röstitud parimatest araabika ja robusta kohviubadest. See Itaalias üldlevinud kohvisegu sobib suurepäraselt espresso, cappuccino ja latte valmistamiseks. Osta 1kast kohviube ehk 8kg ja saad kauba peale 1kg Segafredo Selezione Crema või Segafredo Selezione Espresso kohviube!
 • Segafredo Selezione Espresso kohvioad 1kg

  Kõigle kes armastavad tüüpilist Itaalia espressot Maheda maitse ja lõhnaga, tasakaal ja elegantsus. Kohvioad pärinevad erinevatest maailmanurkadest, röstitud Veneetsia meetodite järgi andes Segafredo Selezione Espressole suurepärase aroomi ning tugeva maitse, pähklipruuni „cremaga“. Kohvioad röstitakse aeglaselt ja ettevaatlikult. Osta 1kast kohviube ehk 8kg ja saad kauba peale 1kg Segafredo Selezione Espresso või Segafredo Selezione Crema kohviube!

Title

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.
Go to Top